0 0

Blero prezanton motren e saj simpatike…(Foto)

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas zhvillimeve të fundit në jetën e tij personale, po gjen kohë të mjaftueshme për t’ju përkushtuar familjarëve të tij.

January 20, 2015 ShowBiz
0 0

Komandant Hoxha: Ali Ahmeti në vend se të meret me hallet e veteranëve të UÇK-së, bën ‘selfie’ me diplomatët!

Në një prononcim për Almakos, Xhezair Shaqiri – Komandant Hoxha ka thënë se Ali Ahmeti në vend se të dëgjojë hallet e shumta që kanë

January 20, 2015 Lajme
0 0

Kush është ky reper në foto?

Ka postuar një fotografi kur ka qenë i vogël. Por, që në pamje të parë, dallohej qartë bëhej fjalë për reperin nga Shqipëria Noizy. Ai

January 20, 2015 ShowBiz
0 0

Ronela e Samanta e ‘dridhin’ midis Parisi (Video)

Po qëndrojnë në Paris. Ronela Hajati dhe Samanta Karavella po i çudisin francezët me talentin që kanë për vallëzim. Kjo pasi Ronela ka postuar një

January 20, 2015 Videos
0 0

Këshilltari i Hashim Thaçit: “Jam mysliman, mos bëni panik”! (Foto)

Adri Nureallari, këshilltar i Ministrit të Punëve të Jashtme të Kosovës, Hashim Thaçi, ka publikuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihet

January 20, 2015 Lajme
Back to Top Copyright © 2011 - Boulevard. All rights reserved. Created by ThemeSector, Powered by WordPress.